Nechte sílu rostlinných živin pracovat ve váš prospěch

V létě býváme obvykle aktivnější (pokud venku zrovna není 36 stupňů, jako včera). Setkáváme se v parku, pořádáme grilovačky, více sportujeme na čerstvém vzduchu a to poslední co potřebujeme je, aby naše tělo zpomalovalo. A jak můžeme náš imunitní systém podpořit? Tím, že přidáme do naší stravy více fytonutrientů!

Co jsou fytonutrienty a proč jsou důležité?

Fytonutrienty jsou přirozené součásti rostlinné stravy, kterou konzumujeme. V rostlinách zastávají širokou škálu úloh, ale obecně fungují jako obranný mechanismus a pomáhají rostlinám přežít a množit se.

Strava bohatá na fytonutrienty zastává mnoho obranných a ochranných mechanismů i pro lidi – což nám pomáhá být odolnější vůči každodennímu stresu.

Proto jsem přesvědčená, že strava bohatá na rostliny přispívá k udržení zdraví po celý život. A potvrzují to i odborníci na výživové technologie z Instittu Zdraví Nutrilite.

Jak si zajistíme přísun fytonutrientů, který potřebujeme?

Podle doporučení WHO (Světové zdravotnické organizace) potřebujeme konzumovat 5 – 9 porcí ovoce a zeleniny denně, abychom si zajistili doporučený příjem fytonutrientů. Což pro každého nemusí být zrovna snadné.

Můžete zkusit přidat papriky, rajčata, hřiby nebo cibuli do míchaných vajíček, nebo cestou do práce nezapomenout na banán, jablko, broskev nebo pomeranč na svačinku. Můžete také zvážit zamíchat nějakou zeleninu navíc do své polévky, nebo si vyberte den v týdnu, kdy veškeré maso v hlavním jídle nahradíte rostlinnou stravou.

A co doplňky stravy?

Pro doplnění potřebného množství si vyberte doplněk stravy, který obsahuje různé rostlinné koncentráty, nebo fytonutrienty z organicky pěstovaných plodin.

A tady Vám může pomoct Nutrilite. Tyto doplňky stravy nejsou určeny proto, aby nahradily zdravou stravu, ale mají doplnit vaši vyváženou stravu o živiny, které se do ní nevešly. Tím zvýšíte podíl konzumovaných fytonutrientů a snáze dosáhnete svého výživového cíle.

Co doporučuji?

Dospělí mohou zkusit Nutrilite koncentrát z ovoce a zeleniny. Dvě tablety denně poskytnou dospělým dávku fytonutrientů, která se rovná 10+ porcím ovoce a zeleniny denně.

NUTRILITE Concentrated Fruits and Vegetables je vyroben z výtažků a koncentrátů zeleného čaje, granátových jablek, pomerančů, černého bezu, borůvek, třešní acerola, brokolice, mrkve, špenátu a rajčat. Speciální NUTRILITE receptura obsahuje fytonutrienty jako lykopen, hesperidin a kyselinu ellagovou, které se přirozeně vyskytují v různých druzích ovoce a zeleniny.

Vitaminy a minerální látky můžeme získat z čerstvého ovoce a zeleniny, které jsou kromě vitaminů a minerálních látek také bohaté také na další živiny. Díky exkluzivnímu procesu výroby koncentrátů NUTRILITE se daří tyto živiny uchovávat a zachovat jejich nutriční hodnotu a esenciální fytonutrienty.

Tento výrobek je určen k doplnění denního příjmu ovoce a zeleniny a obohacuje stravu o celou paletu rostlinných živin. Výrobek také obsahuje různé fytonutrienty z rostlinných zdrojů.

Žvýkací koncentrát pro děti u nás zatím není v prodeji. Nicméně existuje a obsahuje živiny, které zastanou 5+ porcí ovoce a zeleniny.

Zdroj: Amway Connections

Eliška Martynková
Dva roky žiji podle programu bodykey od NUTRILITE, díky jemuž jsem zhubla 15 kg tuku. Pravidelně posiluji své tělo na Funkčním tréninku a svou imunitu přírodními doplňky stravy NUTRILITE. Pomáhám lidem rozjet jejich vlastní podnikání z domu. Ukazuji, jak tvořit spotřebitelské sítě a učím, jak eliminovat rizika.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.