Vítám Vás v programu Vyváženého životního stylu.

Jmenuji se Eliška Martynková a konzultací životního stylu se zabývám poslední rok. Rozhodla jsem se složit certifikaci jako konzultantka po dvou letech spolupráce s NUTRILITE. Postupy, změny, procesy a výrobky, o kterých s Vámi budu hovořit, mám vyzkoušeny na sobě, a mám s nimi skvělé zkušenosti.

Za poslední tři roky jsem si změnou životního stylu vylepšila imunitu tak, že už si v podstatě si už nepamatuji, kdy jsem byla naposledy nemocná. Změnou stravování podle svého genetického typu jsem zhubla 15 kg tuků a naučila jsem se pěstovat návyky, jako pravidelné cvičení. To vše způsobilo, že se mi neuvěřitelně zvýšilo sebevědomí, mám více energie a celkově se cítím skvěle.

A protože vyvážený životní styl je něco, po čem touží spousta lidí, připravila jsem pro Vás jednoduchý návod, jak začít a postupně se k němu přibližovat.

Ve čtyřech jednoduchých krocích si nyní můžete vyhodnotit, jak na tom s vyváženým životním stylem jste, jaké benefity vám vyvážený životní styl může přinést a jak si životní styl nastavit, aby vyhovoval Vám. Zároveň se dozvíte, jakou roli ve stravování a celkové kondici hrají doplňky stravy z přírodních zdrojů.

Chci zdůraznit, že každý jsme jiný, a pro každého znamená vyvážený životní styl něco trochu jiného. Ale nebojte se, společně zjistíme, co to znamená právě pro Vás a nastavíme par jednoduchých úprav.

Jediné, co teď musíte udělat, je vyplnit jednoduchý dotazník. Na jeho konci pak můžete zažádat o 15-minutovou konzultaci ZDARMA, ve které Vám podle Vašich preferencí a Vašeho životního stylu pomohu nastavit pár změn k Vašemu vysněnému životnímu stylu.

Těším se na naši spolupráci.

Program vyváženého životního stylu ve 4 jednoduchých krocích.

  • Přečtěte si text vpravo
  • Zadejte svůj email a nechte si poslat dotazník životního stylu
  • Získejte konzultaci zdarma
  • Zjistěte, zda je Váš životní styl vyvážený

Mé výsledky

0
roky zkušeností
0kg
tuků dole
0%
méně stresu
0%
vyváženější životní styl

Co v programu zdarma získáte?

Žádné zbytečné emaily a neosobní návody

Nejste v tom sami. Společně vyhodnotíme Váš životní styl a provedu Vás na cestě k vyváženému životnímu stylu. Pokud si to budete přát, tak krok za krokem.

Zjistíte, proč jsou doplňky stravy důležité

Dozvíte se, jaké výhody můžete získat správným výběrem doplňků stravy. 75 % zdravotních problémů se dá zmírnit změnou stravy. Potravinové doplňky jsou součástí našeho stravování.

Cílem je, abyste se začali cítit lépe a byli spokojeni

Až se kroky naučíte dodržovat, uvidíte, že začnete se cítit lépe. Výsledky Vás povzbudí a dají Vám chuť pokračovat. Nebudete tolik unaveni, budete mít větší chuť ráno vstávat.

Ještě jste si nenechali poslat dotazník?